Kociomadkowy Kalendarz Imieninowy 2021

KOCIOMADKOWY KALENDARZ IMIENINOWY
Przed Wami papierowy kalendarz A3 – taki do zawieszenia na ścianie.

12 miesięcy, całe 365 dni, podczas których IMIENINY OBCHODZĄ KOTY. Żadne wymyślone koty, tylko WASZE koty, które wpisaliście do Księgi Kocich Imion na moim blogu, pod moimi postami na ig oraz kilkadziesiąt imion niespodzianek! Innych takich kalendarzy nie ma.

KOTY Z KALENDARZA to zwycięzcy konkursu „Kot Miesiąca”: Puszkin, Toto, Klara, Migotka, Maciusia, Mysza, Łata, Maurice, Timur, Confetti, Saszet, Kajtek, Easy, Pixel i Alvin. Gościnnie pojawiły się również koty Kociej Madki: Kicia, Balbina, Amadeusz, Franciszek i kotka z rodzinnego domu, Murcia.

TEN KALENDARZ TO WY – MOJE MAMASITY I WASZE KITKU!

PREZENT: Każdy, kto kupi Kalendarz do 24 grudnia, po zakończeniu instagramowej zabawy adwentowej dostanie na maila mini ebooka z podsumowaniem odliczania! Czyli „24 kocie zadania od Kociej Madki”.

Ilustracja na okładce: Anna Materska

EBOOK „ZABAWA Z KOTEM” – premiera 25.01.3021

Opowiem nie tylko o tym, dlaczego zabawa w kocim życiu jest bardzo ważna, ale przede wszystkim wyjaśnię, jak bawić się z kotem, żeby uznał Cię za rodzica roku.

Będzie konkretnie o cyklu łowieckim, jaka zabawka z zoologicznego to badziew, a jaka jednak nie i krótki poradnik, jak przed pierwszym zrobić gadżety dla kota z tego, co się właśnie wala po domu.

Kot to luksus, a ten ebook doda mu jeszcze więcej blasku.

Co tu dużo mówić: będę zaszczycona, jeśli zakupisz Kalendarz w pakiecie z „Zabawa z kotem” !!! I sądzę, że Twój kitku również.

Ebook zostanie przesłany drogą mailową w dniu premiery, tzn. 25.01.2021.

Oba produkty dostępne są na sklep.kociamadka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *